Naszym priorytetem jest jazda na desce i docieranie z mountainboardingiem do nowych osób oraz miejsc. Startujemy we wszystkich zawodach w Polsce (większość organizujemy) i w najważniejszych imprezach na świecie. Jeździmy razem kiedy się da, a poza jazdą zastanawiamy się, co jeszcze możemy zrobić, by każdy usłyszał o mountainboardingu 😉 

Nie jesteśmy blogerami czy influencerami. Jesteśmy grupą znajomych, która testuje sprzęt, startuje w zawodach i opisuje wszystko to, co dzieje się w mountainboardzie. 

Znajdziesz tu autorskie: testy, poradniki, relacje z zawodów, opisy miejscówek, a nawet wskazówki jak zacząć.
Staramy się podchodzić do tematów kompleksowo i obiektywnie, czyli porównywać z informacjami z innych źródeł, ale jednocześnie opierać się na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Czym jest Mountainboardinfo?

Nasz cel to rozwijanie polskiej sceny mountainboardowej. Dostarczamy informacji na temat zawodów, szkoleń, wspólnych jazdek i wielu wielu innych.

Stowarzyszenie Mountainboardinfo to kilka osób, a założycielem i koordynatorem całego zamieszania jest Dawid Rząca. 

Gdzie możecie nas znaleźć?

  • Facebook – powiadomienia o nowych wpisach oraz regularna porcja nowinek i filmików.
  • Instagram – tu sprawdzaj nasze story! Udostępniamy najlepsze zdjęcia, filmiki, a także ciekawostki ze światka ATB oraz wrzucamy relacje z naszych wyjazdów i prac nad nowymi rzeczami.
  • YouTube – tutaj znajdziesz wszystko i nic, czyli zbiór filmików z ostatnich kilku lat 😉

Kontakt

Szkolenia i wypożyczalnia

Ogólny

Masz pytanie dotyczące treści strony, naszych działań albo zawodów? Pisz śmiało!
Żeby otrzymać szybką odpowiedź zwróć uwagę na kilka rzeczy 😉
  1. Przed wysłaniem wiadomości, poszukaj odpowiedzi na Twoje pytanie wśród tekstów dostępnych na stronie. Dotyczy to w szczególności kwestii sprzętowych.
  2. Jeśli temat został opisany, ale masz inne pytanie – napisz do nas lub zadaj je w komentarzu pod postem na FB. Odpowiemy na FB lub edytujemy tekst, by skorzystało na tym więcej osób!
  3. Szukasz sprzętu? Mamy dostęp zarówno do nowych, jak i używanych desek, więc pisz czego konkretnie potrzebujesz.